.
alt

Гідравлічний каток DAL-BO PowerRoll 10.3 м

Гідравлічний складний коток DOL-BO PowerRoll 10.3 м з горизонтальними секціями і дуже низьким центром ваги являється флагманом даної серії і призначений для використання на великих площах. Складання та розкладання здійснюються гідравлічно від трактора, який знаходиться в нерухомому положенні. Після культивації поверхня ґрунту стає пухкою і знижується ризик ерозії ґрунту.

Відділ техніки: +38 (050) 355-75-59

Центральний офіс: +38 (050) 355-75-59

Надсилайте Ваші запитання

ok

Повідомлення надіслано. Очікуйте відповідь найближчим часом.

ok

Сталась помилка. Спробуйте ще раз.

ok

Заповніть поля «Ім’я» і «Телефон або електронна пошта»

Гідравлічний каток DAL-BO PowerRoll 10.3 м

Гідравлічний складний коток з горизонтальними секціями і дуже низькимцентром ваги. Складання та розкладання здійснюються гідравлічно відтрактора, який знаходиться в нерухомому положенні. Завдяки великому перекриттю між кожною секцією оптимальне коткування досягається уздовж всієї робочої ширини. Гідравлічна системи перенесення ваги дозволяє передавати вагу від середини до зовнішніх секцій забезпечуючи рівномірний тиск на грунт. Гідросистема розподілу ваги котка DUOFLEX входить в базову комплектацію котка. Дана система дає змогу рівномірно розподілити вагу машини на кожну секцію за рахунок дії двох потужних гідроциліндрів. Наявність газового енергоакумулятора в системі DUOFLEX дає змогу огинати поверхню поля кожній секції незалежно від дії інших секцій.

Кільця Cambridge мають круглий кільцевий профіль, що дає змогу створювати оптимальну структуровану поверхню поля та легко руйнувати ґрунтову кірку. При цьому кільця Cambridge мають підвищену стійкість щодо ударної дії каміння та інших твердих предметів. Геометрія поверхні кілець Cambridge забезпечує надзвичайно низький опір перекочуванню, чим значно зменшується енергоспоживання та виключається ефект закопування мілкого насіння на післяпосівному коткуванні. Діаметр котків з кільцями Cambridge може складати 45, 50, 55 та 62 см.

Ширина захвату10.3 м
Діаметр кілець котка500 мм
Кількість кілець котка209 шт.
Число секцій рами котка5 шт.
Питомий тиск кілець котка на ґрунт600 кг/п.м.
Опорно-транспортні колеса400/60×15.5
Транспортна ширина3000 мм
Автоматичний транспортний замок
Гідравлічна система розподілу ваги DUOFLEX
Комплект дорожньотранспортного освітлення та габаритів
Експлуатаційна вага котка6280 кг
Мінімально необхідна потужність трактора150 к.с.
Гарантійний термін складає 12 місяців з моменту придбання. Гарантія на кільце SNOWFLAKE 6 років.